Натяжні стелі (натяжна стеля) ціна Київ

Вартість натяжної стелі від виробника - ми 20 років на ринку Києва

Дізнайтеся точну ціну Вашого натяжної стелі заповнивши форму прорахунку або зателефонувавши за телефонами (0 800) 210-985,  (067) 509 89 99 в будь-який зручний для вас час.

Вартість кінцевого продукту залежить від матеріалу (економічний варіант або дорогий), фактури (мат, сатин, лак, замш, напівпрозора, металік) і площі вашої квартири, офісу, торгового центру чи магазину.

  На ціну також впливає периметр стелі (сума довжин сторін), кількість кутів, наявність криволінійності, кількість люстр і світильників та їх встановлення.

 

Вартість квадратного метра натяжної стелі з монтажем

 

 

матові

від 340 грн. м2

 

Разрахувати

 

сатинові

від 370 грн. м2

 

Разрахувати

 

напівпрозорі

від 500 грн. м2

 

Разрахувати

 

лакові

від 370 грн. м2

 

Разрахувати

 

лакові люкс

від 390 грн. м2

 

Разрахувати

 

металік

від 500 грн. м2

 

Разрахувати

 

фактура, замш

від 500 грн. м2

 

Разрахувати

 

системи "зоряне небо"

від 4950 грн. м2

 

Разрахувати

 

з нанесенням друку

від 700 грн. м2

 

Разрахувати

 

многуровневі стелі

від 950 грн. м2

 

Разрахувати 

Гарантія якості нашого матеріалу 12 років.

 

Термін виконання замовлення - до 5 днів.

 

Зателефонуйте за допомогою одного з номерів: (0 800) 210-985, (067) 509 89 99 і наші менеджери прорахують вартість і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Ціна натяжних стель може визначатися кількома факторами, серед яких:

  1. Матеріал: Тип матеріалу, з якого виготовлена натяжна стеля, може мати значний вплив на її вартість. Наприклад, натяжна стеля на основі ПВХ, як правило, буде дешевшою, ніж стеля на основі тканини.

  2. Розмір кімнати: чим більше кімната, тим більше матеріалу знадобиться для її покриття натяжною стелею, що може збільшити вартість.

  3. Складність монтажу: якщо монтаж натяжної стелі складний, наприклад, у приміщеннях неправильної форми або вигинів, ціна може бути вищою.

  4. Додаткові функції: додаткові функції, такі як освітлення або індивідуальний дизайн, можуть збільшити вартість натяжної стелі.

  5. Розташування: вартість натяжних стель також може відрізнятися в залежності від місця розташування та наявності послуг монтажу.

  6. Ціноутворення компанії: різні компанії можуть мати різні структури ціноутворення на основі їхніх накладних витрат, норми прибутку та інших факторів.

Загалом, ціна натяжних стель може значно відрізнятися залежно від цих факторів, тому важливо отримати детальну цінову пропозицію від авторитетної компанії, перш ніж продовжити встановлення.

УКР
РУС
ENG