Варіанти натяжних стель для вашого будинку

Натяжні стелі зараз не проблема, вони сталі неймовірно популярні на сучасному ринку, а все за рахунок їх практичності і широкої дизайнерської різноманітності. Отже, як же можна створити особливу натяжну стелю? Існує декілька способів.

Фотодрук на натяжних стелях

Перший і найдоступніший спосіб – це фотодрук або арт-друк. За бажанням замовника на полотно можна нанести будь-яке зображення, яке буде Вам приємно бачити. Різноманітити дизайн можна також за допомогою скошених стель. За рахунок кріплень полотно можна розмістити під будь-яким кутом, що додасть оригінальності Вашому приміщенню.

Складні форми і конструкції

Ну а якщо ви готові на радикальні заходи по зміні Вашої стелі, то зробити це можна за рахунок додання стелі форми «хвилі». Існують спеціальні кріплення, за допомогою яких можна створити хвилястість поверхні.

Небеса з підсвічуванням, зоряне піднебіння

Є спосіб оригінального оформлення натяжної стелі за рахунок гри світла. Існує безліч моделей з напівпрозорою тканиною. При грамотному освітленні полотна можна добитися ефекту вікна прямо в стелі. Або ж можна створити цілу картину за допомогою світлової техніки. Оптоволоконний кабель допоможе в здійсненні цієї задумки. І, звичайно ж, кожен мріяв мати у себе частинку зоряного піднебіння. Так, та тепер можливо і це. Технологія дозволяє створити ефект переливання і мерехтіння світла. Є спосіб оригінального оформлення натяжної стелі за рахунок гри світла.  На Вашій стелі з'явиться майже справжній Молочний шлях. Хоч це і найдорожчий варіант, але в теж час і найкрасивіший.

Арки і конуси

Не кожен любить нудні однорівневі стелі, багатьом хочеться додати родзинку в свій дизайн приміщення. Стелі можна додати яку завгодно форму, наприклад, це може бути арка. Зроблений таким чином стелю створює куполоподібне зведення. «Дюна» або конус допоможуть при створенні приміщення в стилі модерну. А при правильному освітленні можна створити образ кратера вулкана. Конус допомагає при плавному переході від стелі, наприклад, до колон або інших елементів інтер'єру. Термін 3d - натяжні стелі дуже точно відображає подібні конструкції.

Багаторівневі конструкції стельові систем

Ще один спосіб змінити приміщення за рахунок стелі - зробити стелю багаторівневою. Таке рішення допомагає візуально поділити приміщення на зони. Різні кольори, фактури і навіть форми можуть прекрасно поєднуватися. Найбільш популярний спосіб використання такого рішення – це варіант «сходинка», коли конструкція стелі зроблена на зразок сходів. Таке рішення зручне ще і за рахунок того, що можна комбінувати ПВХ-полотна з різними фактурами і формами. Купити натяжні стелі можна в київській компанії Demi-lune на вул. Металістів 12-а в Києві.

УКР
РУС
ENG