Варіанти використання натяжних стель в інтер'єрі

Натяжні стелі стали новим словом в світі обробних матеріалів. Вони відповідають всім вимогам, можуть бути використані в житлових і офісних приміщеннях, мають багато варіантів і відкривають прекрасні можливості для дизайнера.

Поява натяжних стель в Україні сталася приблизно на початку 2000-х років, проте справжня популярність прийшла до них декілька пізніше. Проте зараз не знайти людини, яка б не бачила їх в квартирі.

Використання в інтер'єрах квартир


Використання натяжних стель можливе в різних інтер'єрах. Можна вибрати стелю для консервативного стилю, є варіанти і для класичних інтер'єрів, інтер'єрів в прогресивному ключі. Використовувати їх можна і для інтер'єрів в стилі хайтек або артдеко. Стелі можуть глянсовими, такими, що відображають світло, матовими або тканинними. Глянсові за рахунок віддзеркалення візуально збільшують приміщення.

Використання ПВХ плівки в торгівельних, офісних і інших приміщеннях


Використання французьких натяжних стель виправдане не лише для житлових приміщень. Рішення з використанням таких обробних матеріалів можна зустріти в ресторанах, торгівельних залах, басейнах, лікарнях, промислові приміщеннях.

Полотно(ПВХ плівка) не пропускає пил, що збереже штукатурку і позбавить від білення, що обсипається. Волога також не страшна натяжній стелі, тому його цінують в басейнах.

З цієї ж причини натяжна стеля добре підійде для ванної кімнати, піщеблока, лабораторії. Для житлових приміщень така обробка стане ще і підстраховуванням від затоплення зверху, оскільки полотно витримує великий об'єм води.

Фотографії різних цікавих об'єктів


Фотографії натяжних стель можна поглянути в галереї, де зібрано багато цікавих дизайнерських рішень з використанням глянсової і матової плівки ПВХ. Зустрічаються не лише прості варіанти установки, але і цілі конструкції з різних матеріалів і полотен різної фактури. Використання різних кольорів зустрічається частіше.

Фотодрук на матовому полотні


Не менше цікавий буде ознайомитися з можливостями фото- і арт-друку на полотнах натяжної стелі. Для тих, що цікавляться складними конструкціями можна рекомендувати фотографії з криволінійними конструкціями, що сполучають в собі інженерні рішення для спайки різних полотен, дизайнерські рішення по підбору різних кольорів, фактур і матеріалів.

Система "Зоряне небо"

З натяжними стелями можна придумувати і цікаві рішення з освітленням, використовуючи підсвічування і світильники Swarowski. Ефект зоряного піднебіння досягається за рахунок контрасту темної глянсової плівки і невеликих світильників, які розташовуються в певному "зоряному" порядку.

УКР
РУС
ENG