Монтаж натяжних стель

Перед установкою натяжні стельові полотна в обов'язковому порядку прогріваються за допомогою газового теплової гармати , причому вся поверхня полотна повинна прогріватися рівномірно з постійною температурою. Бувають випадки , коли через порушення технології монтажу стельового полотна , зварні шви виявляються нерівними . У цій ситуації їх можна випрямити нагріванням зони з викривленням .

Потрібно мати на увазі , що можливе зміщення отворів в полотні , зроблених для світильників або стійки обладнання. Це трапляється під впливом непотрібного нагрівання полотна від знаходяться поруч теплових приладів , таких як радіатори опалення або електричні печі.

Щоб забезпечити рівномірне прогрівання полотна , перед його монтажем також повинна бути нагріта сама кімната , а вже потім саме полотно . Якість монтажу при цьому підвищується , а сама робота помітно полегшується.

Під час роботи , на газовий балон не повинен впливати потік теплого повітря. Протяг також необхідно ліквідувати , особливо якщо монтаж відбувається в кімнаті з великою площею .

Теплові гармати , направляють потік повітря на полотно , повинні займати такі позиції , з яких вся площа полотна буде прогріватися рівномірно.

При монтажі стелі , на його поверхні можуть залишитися плями поту або бруду. Тому , у робітників руки повинні бути чистими. При сильному потінні , у робітників має бути при собі рушник або футболка з довгими рукавами , захисні рукавички і кепки . Робітники, що встановлюють замшеві або чорні глянсові стелі , повинні час від часу мити руки. Якщо все ж на поверхні стельового полотна утворилися плями , то його треба почистити за допомогою штучної шкіри.

На заводі кожне готове стельове полотно складається за певними правилами. Разом з полотном повинен бути креслення , за яким воно виготовлялося . Кут , який першим кріпиться до стелі , позначений на цьому кресленні . На всі полотна наносяться маркування з номером серії. Якщо буде потрібно термінове виготовлення такого ж полотна , то на підприємстві в архіві зберігаються креслення всіх проданих раніше полотен.

УКР
РУС
ENG