Самим універсальним матеріалом вважають натяжну стелю, у ній поєднується і простота монтажу, і міцність, величезний вибір за фактурою і кольором, такі стелі користуються великою популярністю, тому, що довго служать. Фірм з виготовлення дуже багато, і потрібно знати, яка фірма прийнятна і за ціною, і за якістю полотна.

   Найпершою країною з виготовлення полотна для натяжних стель була Франція, характеризується високою якістю, екологічно чистим складом матеріалу і практичністю. Всі ці якості включать у вартість, ширина полотна не велика всього два метри. Сьогодні французькі натяжні стелі можна зустріти у фірм під назвою CTN, Draka. Французькі стелі прийнято вважати еталонними.

   Наступною країною виробником прийнято вважати Німеччину, за якістю складає конкуренцію Франції, але не називається еталонної продукцією. Компанії виробляють найбільшу ширину полотна до трьох метрів, така ширина використовується тільки в матових структурах, глянець має стандартну ширину, на будівельному ринку Німеччини можна побачити за такими назвами: Renolit, Pongs.

   Прекрасними постачальниками є італійські фірми, полотна мають шикарний дорогий зовнішній вигляд, якість відмінна, виробників не так вже й багато, на ринку можна зустріти фірму Мальпенса. Бельгійська компанія виготовляє полотно високого рівня, вони проходять всі етапи тестування, тільки після цього їх випускають в широкі маси, вони вважаються ідеальними полотнами, ширина таких виробів становить близько чотирьох метрів, вони добре розтягуються, тому при монтажі можуть досягати, максимальної довжини 4,5 метрів. Є інформація в мережі, що бельгійські натяжні стелі виготовляються в Китаї, однак ці дані потребують перевірки.

 Китайські полотна користуються величезним попитом, тому що ціна хороша, полотно має приємний зовнішній вигляд, і цілком може створювати конкуренцію на ринку попиту та пропозиції. Крім усього іншого, полотно може розтягуватися до 5,5 метрів завширшки. Є нюанси - це запах, який залишається в приміщенні після монтажу полотен з Китаю.

   Російським компаніям варто запозичити досвід у зарубіжних, на жаль, якістю полотно не відрізняється, та й купують його виключно в бюджетних цілях, але от по колірній палітрі є великий вибір.

   Вибрати фірму не складно головне, що б ціна і якість підходили саме вам і вашому гаманцю, варто все ж придивитися до французькою і німецькою виробникам, вони подбали і про ціну і про якість полотна.

Якщо вас цікавить питання "скільки коштують натяжні стелі", заходьте на сторінку "натяжні стелі ціни".

УКР
РУС
ENG