Світильники для натяжних стель

Завдяки великій кількості позитивних відгуків, натяжні стелі набирають все більшої популярності серед людей, які бажають додати своєму будинку оригінальний дизайн. Дуже важливим пунктом під час ремонту та монтажу натяжної стелі є установка світильників, широкий асортимент яких дозволить зробити Ваше житло унікальним.

Матеріал полотна і конструкція натяжних стель розраховані на установку нестандартних світильників, тому кожен може дати волю своїй фантазії. Але не варто забувати, що перегрів полотна, швидше за все, призведе до деформації натяжної стелі, від цього не застраховані стелі будь-якої якості. Тому перед установкою світильників варто звернутися до професіоналів. Такі послуги надає компанія Demi Lune, яка не перший рік займає лідируюче місце з продажу та встановлення натяжних стель.

Існує три види світильників для натяжних стель: накладні, підвісні і вбудовуються.
Підвісні світильники - чіпляються на гачки, які встановлюються на самому початку монтажу натяжної стелі. Розмір гачків залежить від відступу натяжної стелі під час монтажу.

Вбудовані і накладні світильники кріпляться на заставні бази з підведеною електрикою, які спочатку закріплені на стелі. Спочатку наклеюються спеціальні кільця, які посилюють базу, після цього в плівці стелі робляться отвори для самих світильників. Для накладних світильників набувають енергозберігаючі лампи, що може запобігти нагріванню полотна стелі. Також ці лампи економічні. За бажанням можна встановити в світильники галогенні лампи, проте потужність не повинна перевищувати 35 Вт, інакше в місцях зіткнення лампи і стелі може початися плавлення полотна.


Існує альтернативний варіант - світлодіодні лампи слабкої потужності. Вони довговічні, економічні і мають невелику температуру нагрівання. Недолік світлодіодних ламп - висока ціна, але вона відповідає якості.

При виборі ламп для світильників звертайте уваги тільки на ті, що призначені спеціально для натяжних стельових систем. Якщо вас цікавить придбання натяжної стелі  - заходьте на сторінку "натяжні стелі ціни" и ви зможете підібрати для себе необхідну натяжную ПВХ плівку.

УКР
РУС
ENG