Скільки коштують сатинові натяжні стелі з монтажем?

Установка натяжної стелі займає мало часу, хороші фахівці зможуть це зробити всього за декілька годинників, заздалегідь зробивши всі виміри і розрахунки. Встановлюючи таку стелю, ви можете використовувати всю свою творчу фантазію. Особливо ефектно виглядає сатинова плівка з різним підсвічуванням і використанням точкових світильників. Таке поєднання дозволяє створювати всілякі світлові малюнки і узори. За допомогою освітлення можна зробити акцент на певній зоні інтер'єру. Вибір люстри для сатинової натяжної стелі краще зробити на користь тієї, в якої є більше лампочок і елементів декору. Чим їх більше, тим цікавіше буде світловий спецефект.

монтаж натяжных потолков

Все про сатинові натяжні стелі


Полотно сатинової стелі бездоганно рівне і дуже міцне, а це гарант довговічності. Воно оброблене спеціальним складним складом, для захисту поверхні від притягнення пилу і забруднень. А це важлива перевага стелі. Сатинова стеля має потребу всього кілька разів в рік в протиранні сухою ганчіркою. Не варто використовувати губку, оскільки можна залишити на поверхні непривабливі розлучення. Краще не використовувати звичайні чистячі засоби, щоб не пошкодити покриття.

белые сатиновые натяжные потолки
З колірних переваг мають попит: білі, світлі тони, відтінки зеленого, блакитного, бежевого, кольори слонової кісті. Модна зараз тенденція – помаранчевий колір стелі. Сатиновий матеріал личать не лише для житлових приміщень, він дивно впишеться в інтер'єр офісів. Своїм класичним виглядом він підкреслить грунтовність і надійність фірми.

оранжевые сатиновые натяжные потолки

бежевые натяжные потолки

салатовые натяжные потолки
Відносно вартості, натяжні стелі з покриттям сатин входять в категорію недорогих обробних матеріалів, хоча і мають високу функціональність і переваги перед іншими ПВХ полотнами.

голубые натяжные потолки

Формування ціни натяжної стелі Демі-Луне


У вартість стелі включається само полотно, виміри фронту робіт, складність конструкції і форми стелі. Сюди ж входять і особливості системи освітлення (кількість світильників, складність установки). В разі замовлення багаторівневої форми стелі,  приблизну ціну можна буде визначити по закінченню проектних і креслярських робіт, з врахуванням всіх особливостей конструкції.

Лише фахівець, при виїзді додому і безпосередньому огляді приміщення, може дати точну відповідь відносно вартості робіт, заздалегідь обговоривши всі побажання клієнта. Також на ціновий показник сильно впливає вибір виробника ПВХ плівки. Кращими вважаються сатинові стелі, вироблені в Швейцарії, Франції, Германії. Компанія Demi-lune традиційно ідеально виолняєт монтажні і сервісні роботи, пропонує цікаву акцію для своїх клієнтів.


Сатинова натяжна стеля – кращий вибір, це фундаментальна класика з інтригуючою родзинкою. У рубриці "натяжні стелі ціни" ви знайдете детальний прайс аркуш на всі послуги наших фахівців.

УКР
РУС
ENG