Якщо в ремонт вашої стелі ви не збираєтеся вкладати багато грошей , то натяжна стеля буде ідеальним варіантом для того , щоб приховати всі нерівності бетонних перекриттів. Якщо ви хочете зберегти традиційний зовнішній вигляд вашої стелі , ви можете вибрати матову плівку або атласну ПВХ полотно.

матова натяжна плівка в ванній кімнаті
Світлі кольори зазвичай використовуються для приміщень , в яких живуть люди. Глянцеві стелі візуально розширюють простір , збільшуючи висоту , вони зазвичай встановлюються в квартирах з низькою стелею . Особливо добре вони виглядають в житлових приміщеннях.


Для кухні та ванної кімнати кращий варіант натяжної стелі - матова ПВХ плівка , яку легко мити , бо перфорований чи лакована в цьому випадку не підходить. До речі , натяжна стеля спеціально рекомендується для цього типу приміщень , тому-що для ПВХ байдужа вологість і немає накопичення конденсату.

 

Якщо ваша кухня або ванна кімната залита сусідами зверху , стеля не буде пошкоджений і не буде ніяких слідів , залишених на ньому. Крім того , кожен 1 м2 стелі здатний витримати до 100 літрів води протягом 7 днів . Стеля не слід пробивати . Якщо це сталося , варто звернутися за допомогою до фахівців в компанію Demi -Lune , які оперативно видалять всю воду.

УКР
РУС
ENG