Все про французькі натяжні стелі в Україні


Всього за декілька років український будівельний ринок поповнили безліч невідомих виробників і продавців натяжних систем. Інформацію про таких виготівників можна побачити на стінах будинків і на стовпах, де розклеєні листівки типа «дешеві натяжні стелі». Що будь-який подзвонив в таку «компанію» почує наступну «нашу якість не відрізняється від інших товарів, але у нас він дешевший». У даній статті ми поговоримо про те, що ж насправді умовчують подібні продавці, про ціну такого роду товару і про всіх нюансів, які і не відмітити відразу.

При виборі будівельного матеріалу, кожен намагається знайти особливий компроміс, що створився між якістю і ціною.

Наприклад, вибираючи, вхідні двері, або паркет, завжди можна вибрати продукцію з відповідного цінового сегменту. Завжди було і буде, що надійність, якість і довговічність коштуватимуть трохи дорожче. І натяжні системи якраз можна зарахувати саме сюди.

Основні нюанси, які впливають на кінцеву вартість натяжних систем:

ПВХ плівка для натяжних стель.

Порівняно дешеві стелі робляться з неякісної дешевої плівки.  Виробники дешевих систем намагаються заощадити на всьому,

тому в їх виробництві незрідка можна зустріти дешеву плівку, яку поставляють зі сходу. Зазвичай, дешеву плівку скуповують виробники ринку СНД. На захід же такий матеріал не поступає, виходячи з ряду причин, основна з яких – не відповідність екологічним нормам. Набуваючи такої продукції потрібно усвідомлювати, що в подальші роки Ви дихатимете всіма газами, які випарює така неякісна плівка.

У Китаї налагоджено виробництво плівки до Європи, проте вона стоїть набагато більше, адже якість завжди цінуватиметься.  Відома компанія Demi-lune виробляє натяжні системи з матеріалів, які у свою чергу поставляють такі крупні фірми Європи, як Alkor Draka, Pongs, Renolit.

Вироблювані матеріали отримують сертифікацію Євросоюзу, тому екологічність і якість такого товару гарантовані. Так, французька фірма Barrisol досить довгий час виробляє натяжні системи з матеріалів від Renolit.

 

Про виробництво натяжних стель

Вся процедура виготовлення натяжних стель складається з декількох етапів виробництва – розкроювання, зварка швів, приварювання гарпуна і упаковка. Щоб товар вийшов якісним необхідно мати велике приміщення, хороше устаткування і, найголовніше, кваліфікованих працівників. Більшість безіменних фірм, які створюють неякісні дешеві товари, економлять на цих принципах, замінюючи все звичайним гаражем і декількома працівниками.

Офісу, зрозуміло, в таких компаній немає зовсім.  Поглянете справа на малюнку зразку неякісного монтажу натяжних стель, виконаного шабашниками. Працюйте лише з професіоналами - наша корисна рада.

Demi-lune довгий час домінує на українському ринку натяжних систем. За час свого існування, системи цієї фірми були встановлені в багатьох громадських і житлових приміщеннях. Якість продукції нашої компанії не поступається тією, що виробляють європейські компанії, оскільки ми правильно дотримуємо весь виробничий процес.

Установка натяжної стелі

Близько половини якості стелі залежить від його установки. Якість же працівника по монтажу – більш від його практики. Часто можна зустріти простого будівельника, який береться за установку натяжної системи без навиків роботи. Основна мета таких працівників – додатковий заробіток. У результаті виходить неякісний монтаж системи. Бувають моменти, коли в нашу компанію звертаються люди з проханням поміняти стелі, оскільки їх монтаж був вироблений неправильно, тобто не кваліфікованим працівником. Монтаж таких систем виробляється із застосуванням газового устаткування, тому в цій справі більше варто довіряти професіоналам, адже від будь-якої помилки можуть статися непоправні наслідки.

У нашій фірмі працюють установники натяжних систем з великим досвідом роботи. До того ж у них є атестація на роботу із згаданим раніше устаткуванням.

Гарантії на продукцію

Як вже було сказано, сьогодні на ринку величезна кількість підпільних компаній. Якщо уважно розглянути будь-яку з них, то можна виявити, що у них є лише проста сторінка в інтернеті і телефон для зв'язку. Цими даними такі компанії, як правило, обмежуються. Тому існує величезна вірогідність, що через пару місяців після монтажу стель з ним виникнуть великі проблеми, проте, додзвонитися, а тим більше відшукати, таку компанію вже не представиться можливим.

Гарантія на наш товар складає 12 років і, до того ж, кожен продукт проходіт індивідуальну сертифікацію.  У результаті варто відзначити, що, купивши дешеву стелю, не прагнете отримати якісну натяжну систему, адже ціна повністю відповідатиме вмісту.  Сподіваємося, що дана інформація буде корисна Вам і допоможе в ремонті.

 

УКР
РУС
ENG