Натяжні стелі в спальні. Поради та рекомендації.

Для декору спальні величезну роль грають натяжні стелі. З їх допомогою можливо добитися бажаного виду , втілити дизайнерські задумки в життя. Спальня потрібна для відпочинку і розслаблення , тому матеріали повинні бути підібрані відповідні . Для спальні немає сенсу вибирати які-небудь інтенсивні і колоритні кольори , краще відмовитися від ідеї з якими-небудь динамічними композиціями або яскравими малюнками. Натяжна стеля в спальні повинен бути елементом заспокійливого і розслабляючого декору. Проте варто враховувати , що замовник може сам вибирати зовнішній вигляд натяжної стелі , тому немає ніяких складнощів проявити фантазію і вибрати що-небудь оригінальне. Наприклад , натяжна стеля з ефектом «зоряне небо» буде надавати романтичні нотки , а стеля з фотодруком може бути прекрасним нагадуванням про що-небудь .

натяжные потолки в спальне

Так як натяжні стелі застосовуються для оформлення спалень вже досить тривалий період, сформувало декілька рекомендацій.

натяжные потолки в спальне

Матова поверхня плівки для спальні підходить в більшості випадків. Такий тип натяжної стелі вважається класикою - це традиційний підхід для обробки приміщення , тому і його популярність висока . Кімната з матовим натяжною стелею виглядає строго , але елегантно. Матовий натяжна стеля білого світла буде виглядати як ідеально рівна поверхня , чиста і додає строгості інтер'єру .

За порадами дизайнерів , для спальні краще вибирати стелі з білим кольором плівки. Підходять будь градації цього кольору , але також можна розглянути варіанти з бежевими , рожеві і абрикосовими відтінками. Для деяких інтер'єрів підійде салатовий колір. Важливу роль у виборі кольору стелі грає освітлення в кімнаті , напрямок вікон. Якщо вікна дивляться на південь , стеля повинна мати холодний відтінок і навпаки.

натяжные потолки в спальне

При бажанні трохи прикрасити приміщення варто розглянути варіанти прикраси натяжної стелі різними колажами або спорудою стельовий конструкцій з гіпсокартону. Це додасть новий вид кімнаті, при цьому не зробить атмосферу неспокійною.

Форма натяжної стелі також дозволяє господареві квартири експериментувати. Форма натяжної стелі буває і не пряма: у спальні можна встановити скошений, арочний, багаторівневої або куполоподібний натяжна стеля.

натяжные потолки в спальне

Цікавим рішенням стане монтування натяжної стелі безпосередньо над ліжком. У такому випадку полотно один в один підходить під розмір і обриси ліжка. Таким чином вдається створити негласну зону сну і відпочинку.

 

УКР
РУС
ENG