Ремонт в будинку - це процес неприємний, але часом необхідний. На ремонт йде стільки часу і коштів, що в народі вже давно побутують жарти про його нескінченності. На щастя, розвиток технологій не стоїть на місці, і навіть ремонтні роботи можна виконати якісно, ​​вкладаючись в мінімальні строки. Одним з таких чудо-винаходів є натяжна стеля. Вдосконалені властивості стель такого типу роблять їх все більш популярними серед споживачів. Вони виготовляються за індивідуальним побажанням і стануть гідним, презентабельним, і головне - практичним декором вашого інтер'єру.

1. Позитивні риси натяжних стель

2. Негативні характеристики

3. Види

 

1. Позитивні риси натяжних стель

Що ж саме зробило натяжні стелі настільки затребуваними?

Перш за все, з їх допомогою можна повноцінно вирішити ваші найоригінальніші і незвичайні задумки, так як матеріал, з якого вони виготовлені, ідеально підійде під будь-які форми - будь це округлий дизайн стель, багатокутний, з вигинами або фігурний. Догляд за ним так само не складе труднощів. Досить просто витерти з нього пил або протерти вологою ганчіркою. Існує багато міфів, що натяжні стелі втрачають свої декоративні властивості при такому догляді. Але міф залишається міфом, і сучасні виробники вже давно подбали про те, щоб вироби зберігали свій естетичний вигляд і легко милися. До плюсів можна віднести і те, що такий елемент інтер'єру не допускає підвищення рівня вологості в приміщенні, утримує стабільну температуру повітря, а деякі моделі передбачають антибактеріальну та шумоизолирующую захист. До того ж монтаж натяжної стелі займе не більше дня, що є дуже вигідним у порівнянні з установкою стель будь-якого іншого типу, на що у вас піде від декількох днів до декількох тижнів.

2. Негативні характеристики

Недоліки таких виробів проявляються тільки з однієї причини - неправильний монтаж або незначні помилки, допущені під час таких робіт. Тому найкраще не братися за це самостійно, а звернутися за допомогою до фахівців. Дефекти натяжних стель пов'язані з неправильною підготовкою матеріалу до монтажу, використання інструментів та приладів, термін експлуатації яких давно минув, робота некваліфікованих співробітників, а також неуважність фахівця при монтуванні такої стелі в кутах і місцях стиків. З цієї причини багато уваги варто звертати на вибір компанії, яка пропонує такі послуги.

3. Види

Види натяжних стель безпосередньо пов'язані з матеріалами та їх фактурою.

Дизайнери, наприклад, часто рекомендують вибирати глянцеві матеріали для маленьких кімнат, адже вони, маючи відбивні властивості близько 90%, візуально збільшують площу простору. При цьому вносять в інтер'єр родзинку, завдяки створенню дзеркальною поверхнею гри світла.
Якщо ж вам не до душі виразні відблиски, можна зупинити свій вибір на напівглянсових виробах.
Перламутрові стелі однотипні, але відбивають світло легкими переливами, створюючи ефект північного сяйва, пробігає по кімнаті.
Матову стелю більш звичний і часто використовуємо. Він не має властивостей, що відображають, створює рівномірний відтінок і ідеальну поверхню. До плюсів таких стель можна віднести і можливість нанесення на них бажаних малюнків.
Сатинове полотно те саме з матовим, але воно більш гладке, що сприяє віддзеркаленню світла білосніжними відблисками.

УКР
РУС
ENG