Натяжні стелі в Києві і містах України

Обробці і прикрасі стелі завжди приділяли багато уваги. Стелю декорували розписом, прикрашали ліпниною і різного вигляду мозаїчними шедеврами. Опісля багато років, світові канони краси залишилися колишніми, за винятком асортименту обробки.


Зараз існує практичний і унікальний спосіб додати в інтер'єр родзинку – це використання натяжних стель. Такий метод дуже популярний і має великий попит на сьогоднішній день.

Деякі факти з історії натяжних стель

Ідея натяжних стель народилася ще в 60-х роках, але найбільший розвиток використання такого вигляду обробки стель стався в кінці 80-х років на території Європи.


Використання натяжних стель ще не скоро вийде з моди і завжди лідируватиме серед будь-якої іншої декоративної техніки.


Майже кожен прагне придбати натяжну стелю, адже його ціна дозволяє, не замислюючись це зробити. Сьогодні це один з найважливіших об'єктів інтер'єру, створюваний неповторну атмосферу, відчуття комфорту і затишку.


Також натяжні стелі обходять все інші методи оформлення стелі, завдяки якісній характеристиці і функціональним можливостям перетворити приміщення за мінімальний термін. Вони можуть бути виконані в різному колірному рішенні. Володіючи високим рівнем надійності і практичності, натяжні стелі забезпечують безпеку, зберігаючи при цьому свої властивості протягом всього часу експлуатації.

З часом такі обробні матеріали стали дуже популярними в Україні, не дивлячись на те, що спочатку вони з'явилися у Франції. Внаслідок цього, стали прикрашати натяжними стелями житлові будинки і приміщення для офісів, ресторанів, салонів краси і навіть банків. Така обробка незамінна в будь-якому будинку.

Основні переваги матеріалів

Переваг натяжних стель значно багато, перерахуємо деякі з них:


• За допомогою натяжної стелі можна зірвати будь-яку нерівну або шорстку поверхню вихідної стелі, можна захистити потріскану штукатурку від осипання.

• Натяжна стеля допоможе замаскувати під собою труби газу і водопроводу, електричну або комунікативну розводку. 
• Така стеля стійка до вологості, жиру і кіптяви, тому може служити як універсальний спосіб прикраси для будь-якої кімнати.
• Для натяжної стелі потоп води під тиском понад 100 літрів не проблема! Безпека і упевненість в стійкості стелі Вам забезпечена!

Де купити стелі Demi-lune в Києві і містах України?

Якщо говорити по столиці - все гранично просто, торгівельні точки компанії Демі-Луне знаходяться у всіх будівельних гіпермаркетах "Епіцентр" і в центральному офісі на Шулявке (ул.Металлистов 12-а). Детальна адреса, карта і телефони компанії прописані в рубриці "Контакти".

Купити в Україні натяжні стелі можна у регіональних ділерів, адреси яких можна уточнити по телефонах, вказаних на сторінці контактів.

УКР
РУС
ENG