Відгуки клієнтів про натяжні стелі Demi-Lune

1. Натяжні стелі в нашому будинку вже три роки. Ніяких мінусів не помітили, все дуже красиво і акуратно зроблено, нічого не відвалилося! Приблизно два рази на рік протираємо ганчіркою від пилу і все. Так що дуже раджу.

2. Вчора встановили натяжні стелі і відразу вирішила поділитися. У дитячій шикарні мультяшні малюнки, дитина радий. У спальні вирішили повісити матовий. Краса.


3. У нас в кафе вже років 5 стоїть натяжна стеля. Особливо красиво вечорами, коли включається верхнє світло. Обговорюємо з чоловіком можливість придбання в нашу нову квартиру.


4. Нам хотілося скоріше закінчити ремонт квартири, тому що втомилися від нього дуже сильно. Подзвонили в компанію Demi Lune, в той же день приїхав заміряє, а через день привезли і встановили нам стелю. Працювали дуже швидко. Тепер милуємося.


5. А ми замовили лаковий стеля в вітальню і до нього світильник Swarovski, недешево вийшло, звичайно, але виглядає дуже ефектно і дорого.


6. Спочатку хотіли встановити гипсокартоновиє стелі, але потім почитали відгуки і порахували суму. Вирішили замовити білий матовий стеля. Вийшло трохи дешевше навіть.


7. У нас був ціле родинна нарада з приводу натяжних стель. Ніяк не могли вибрати колір і матеріал. Коли вирішили, викликали хлопців, вони все заміряли, встановили дуже швидко. Спочатку стояв легкий запах, але швидко вивітрився. Одним словом, це дуже гарне придбання для тих хто не хоче багато часу витрачати на ремонт стелі і догляд за ним.


8. Минулого тижня встановили натяжні стелі у нас у вітальні. Приїхали хлопці на день раніше, ніж домовлялися, матеріал відразу видно, що якісний, особлива подяка заміряє за допомогу в підборі кольору.


9. Моя знайома купила натяжні стелі у Demi Lune, через буквально пару місяців її затопили сусіди зверху. Стелі шикарні, всі витримали, ніде навіть нічого не лопнуло. Зараз сама думаю про установку натяжних стель в своїй квартирі.


10. Купили квартиру в старому будинку. Стан ремонту залишає бажати кращого. Стеля в тріщинах, білити сенсу немає. Вирішили витратитися і купити натяжна стеля. Ми залишилися дуже задоволені, він ідеально рівний. Великий плюс, що дали гарантію на нього.


11. У нас великий блоковий приватний будинок, самі розумієте, стелі не особливо рівні. Збиралися робити капітальний ремонт, але що робити зі стелею не вирішили. Шукали різні способи вирівняти стелю, нічого путнього не знайшли. Довелося замовляти натяжна стеля, хоча мене лякала ціна. Але взагалі вийшло, не так дорого як я думала, а на вигляд взагалі фантастика.

УКР
РУС
ENG