Монтаж натяжної стелі Demi-Lune

Монтаж натяжної стелі використовується повсюдно. Вони вносять особливу родзинку в інтер'єри будинків , офісів , квартир. Така популярність пояснюється великою кількістю достоїнств і переваг . По-перше , монтаж не займає багато часу , і не вимагає зайвих трудовитрат. По-друге , з натяжними стелями не потрібно буде боятися , що Вас затоплять сусіди зверху. По-третє , що немаловажно , наприклад , для дитячих установ , монтаж і матеріал стелі задовольняє всім критеріям пожежної безпеки. По-четверте , натяжні стелі дозволять Вам причинити в життя різні дизайнерські ідеї. По-п'яте , після монтажу натяжних стель вам не доведеться тоннами виносити будівельне сміття , після монтажу не залишається бруду. По-шосте , розцінки на всі види натяжних стель приємно порадують киян, і будуть доступні будь-якому бажаючому. І нарешті , натяжні стелі не тільки приховають шви і дроти , але і дозволять Вашої фантазії перетворити стелю в справжній дизайнерський елемент інтер'єру.

Натяжні стелі бувають трьох видів: глянцеві , сатинові і матові . Усі матеріали однакові по довговічності , і прослужать довгі роки. Крім того , з дизайнерської точки зору установка таких стель має величезні можливості для фантазії. Вони дозволяють домогтися різних ефектів і неординарних рішень. Натяжні стелі мають дзеркальну поверхню , вона відбиває предмети, і візуально збільшує простір. Також вони має величезну палітру кольорової гами. За класичні натяжні стелі беруть матові . Вони не відкидають відблисків , тому підходять для будь-якого приміщення з будь-яким інтер'єром. Дуже схожі на матові сатинові натяжні стелі. Вони відрізняються тим , що вони легко відбивають світло , при цьому вони не настільки дзеркальні, як глянцеві . При цьому вони приймають ніжний перламутровий відтінок.

Вибір виду натяжної стелі за вами. Найширший асортимент натяжних стель не залишить жодного клієнта без вибору , і дозволить знайти бажане кожному. Якщо все ж у ході вибору з'явиться утруднення або просто виникне питання , то наші менеджери обов'язково допоможуть вам розібратися і дадуть відповідь на всі запитання. Запам'ятайте , натяжні стелі це не тільки укриття від тріщин і швів , а й відчуття затишку в будь-якому приміщенні. Якісні натяжні стелі залишать приємне враження гостям і будуть радувати його господарів.

УКР
РУС
ENG