Матова натяжна стеля для вашої квартири

Сьогодні при словосполуці «натяжні стелі» виникає відразу асоціація з глянсовою рівною поверхнею. Але чому? Адже спочатку натяжні стелі були матовими. Перш за все, матові стелі виготовляються на основі ПВХ плівки із спеціальним термоусадочним матеріалом, який по фактурі нагадує тканину.

белые матовые натяжные потолки в конференц зале в Киеве

По технологічних властивостях матові натяжні стелі, не поступаються глянсовим плівковим натяжним стелям. Як і всі натяжні полотна встановлюються всього за пару годин. При цьому створюються ідеально рівні поверхні з широким колірним спектром. Матове полотно виготовляється із значною шириною, що дозволяє встановлювати натяжні стелі без швів. Безпосередньо на каркас встановлюється плівки на особливому гарпуні, який після вставляється в монтажний профіль в даному приміщенні. Якщо порівняти білу матову натяжну стелю із забарвленою стелею, то Ви не знайдете ні крупинки фарби і розлучень. А також плівка не тріскається навіть при перепадах температур.

бежевый матовый натяжной потолок Деми-Луне в бильярдном зале

Ідеальним варіантом для класичного інтер'єру стане бездоганна рівна матова натяжна стеля. Якщо основна стеля в кімнаті залишає бажати кращого, ніде приховати електричну проводку, то ідеальна матова натяжна стеля допоможе вам вирішити всі проблеми. Гипсокартонниє стелі – це пережиток минулого. Сучасні натяжні стелі неймовірно швидко вмонтовується, не буде потрібно теплову гармату, не буде грязі і пилу, можна встановлювати в приміщенні, не виносячи меблі. Експлуатаційний термін гарантує більше 12 років чудової якості, ідеального естетичного вигляду. Вам не загрожує того, що матова стеля порепається через багато років.

фотопечать на белой матовой пленке в аэропорту Борисполь

Матова натяжна стеля стане справжньою знахідкою для оформлення прихованого підсвічування. Оскільки глянсові поверхні сильно відображаю, а матові не бліковать. А так утворюється рівномірне приглушене світло, що так необхідно для правильної обстановки в інтер'єрі.

Крім всього цього, на нім ідеально наноситься з художнє зображення. Така можливість надається не кожному, оскільки ви зможете спроектувати унікальний дизайн вашої стелі.

синий матовый натяжной потолок в элитном офисе

Якщо ви вважаєте, що натяжна стеля вельми дорого стоїть, то відносно матового -  ви помиляєтеся. Установка такого покриття можлива за короткий час при мінімальних витратах. Проте це не відіб'ється на чудовій якості і довговічній експлуатації.

Вартість такого матеріалу дивитеся в рубриці "натяжні стелі ціни".

УКР
РУС
ENG