Як купити натяжні стелі в Києві?

   Ви вирішили встановити конструкцію натяжної стелі у себе вдома, на офісі або квартирі, тоді ви обов'язково повинні задуматися про ціну товару і з яких складових вона складається. У Києві купити натяжна стеля гарантованого європейської якості ви можете в компанії Демі-Луне за адресою ул.Металлістів 12-а, тел: (044) 453-47-00. Детальніше про технології та матеріалах ТУТ.

Вибір фірми

   На сьогодні ми дуже часто з вами платимо не за якість товару, а безпосередньо за його ім'я, розкручений бренд. Варто враховувати, що солідні фірми дорожать своїм ім'ям і часом варто придбати саме їх продукцію, ніж доплачувати за ремонт більш дешевого товару. Виробники Німеччини, Франції є лідерами в цій сфері виробництва, але не варто забувати і про те, що в ціну входять витрати на транспорт і мита.

Технологія виробництва

   На заході давно застосовуються різні інновації у виробництві, несуть в собі багато витрат і їх включають в ціну товару, так само зростає якість і термін експлуатації матеріалу, і виробники збільшують гарантійне обслуговування.

Технологія монтажу

   Гарпунний спосіб монтажу натяжної стелі яваляется найякіснішим, він один дає можливість здійснити демонтаж стелі, у разі якщо він підлягає ремонту. Варто враховувати, що на цьому не потрібно економити, якщо вас раптом затоплять сусіди, ви завжди зробите частковий ремонт.

Метод розкрою стелі

   На ринку представлені два види: шовні та безшовні, і ось тут вам потрібно визначитися, чи потрібен вам на стелі шов чи ні. Безшовні стелі за ціною набагато дорожче і виготовляються з різного матеріалу.

Форма натяжної стелі

   Стеля може бути будь-якої форми, все залежить від стилю і фантазії покупця. Ціна буде вищою, ніж у звичайного квадратного або прямокутного стелі.

Фактура

   Якщо ваш вибір впаде на матовий білий стеля, то можна сказати ви економний покупець, якщо ж вам сподобається стелю під шкіру, дерево або замшу, то тут варто витратити не малу кількість коштів.

Освітлення

Світло відмінно імпонує цього виду стель, він може, як підкреслювати переваги, так і приховувати недоліки приміщення. Чим більше монтується світильників, тим дорожче вам доведеться заплатити.

І саме останнє це - колірна гама. Ми можемо вибрати як однотонний колір, так і зробити під замовлення саме той малюнок, фотографію, яку ви захочете. Звичайно задоволення не з дешевих, зате вас буде радувати ваші улюблені моменти життя, або барвисті пейзажі, так само можна на безшовних стелях замовити ексклюзивну художній розпис.

УКР
РУС
ENG