Глянсові французькі натяжні стелі в Києві

Всього п'ять років тому французькі натяжні стелі були розкішшю і невідомою всім дивом. А сьогодні вони зайняли гідне місце в безлічі будинків і квартир. Недивно – адже зустрічаються як в домашній інтер'єрах, так і громадських будівлях. Настільки велику популярність на натяжні стелі заслужили із-за своїх неймовірних позитивних якостей: міцність, зносостійкість, водонепроникність, негорючесть, а також розкішний естетичний вигляд. Велику кількість фактур і текстур передбачає різноманітність в оформленні вашого інтер'єру. Сама глянсова поверхня створює неперевершений стиль, свіжість і певний характер приміщення

французские натяжные потолки Деми-Луне в Киеве

Можливі матеріали для натяжних плівок

Універсальне полівінілхлоридне полотно ділиться в основному на глянсових і матових, а також тканинні. Особливих відмінностей між глянцем і матовим немає, але дзеркальні плівки виготовляються виключно з ПВХ. Тому склад впливає на гладкість і блиск глянсової поверхні, яка дзеркально відображає всі предмети.

Матова поверхня плівок

белый матовый натяжной потолок Деми-Луне со встроенными лампами в конференц зале

Матові натяжні стелі виготовляються з полотен ПВХ або поліестра, просочених поліуретаном. На вигляд нагадують глянсові, проте в натягнутому стані не зеркалят все на своїй поверхні.

Глянсовий матеріал ПВХ

красный глянцевый французский натяжной потолок Деми-Луне в стилизированном интерьере

Чудові глянсові натяжні стелі ідеально підійдуть в сучасний стиль інтер'єру, де царює сміливий розкутий дизайн. Такий різновид пвх полотна зрітельно розширює простір, а також підсилює яскравість освітлення. Якщо вмонтовувати глянсовою натяжна стеля в приміщенні з високими стелями, то вийде ефект другого поверху. Настільки незвичайна обробка стелі стане примітним акцентом в готовому інтер'єрі, або задасть тон всьому приміщенню.На сьогоднішній день можна наносити художні малюнки і фото на глянсові стелі. Проте для класичного інтер'єру настільки незвичайна обробка здасться зайвою в гармонії стилю.

Плюси при монтажі

монтаж натяжных потолков Деми-Луне

Просимо відмітити, що при монтажі не удасться уникнути стикувальних швів, але завдяки сучасним технологіям їх можна заретушувати. Якщо ви віддаєте перевагу глянсовим натяжним стелям, то їх варто застосовувати, лише для теплих приміщень, оскільки із-за перепаду температур вони можуть порепатися.

Позитивні властивості глянсової натяжної стелі

глянцевые синие натяжные потолки Деми-Луне в бассейне

Проте їм не страшні вологість і грибок, глянсові стелі убережуть вас від протечек труб. Тому їх можна використовувати у ванних кімнатах, або з підвищеною вологістю. Ще однією позитивною властивістю є плавкість при високих температурах. Неймовірно швидкий і якісний монтаж займе порядка 4 години. А прослужить натяжна стеля не менше двадцяти років. А також його можна з легкістю вмонтовувати і демонтувати при необхідності.

УКР
РУС
ENG