Гипсокартонная конструкція і французька натяжна стеля - краще рішення

Основним виглядом обробки стелі сьогодні вважається підвісна конструкція з гипсокартона і, так звана, натяжна стеля усередині ексклюзивної дизайнерської форми. Проте останнім часом стає популярними і стелі з ПВХ, які встановлюють за тією ж технологією. За ним можна приховувати комунікації, у тому числі вбудоване світло – і це окрім останніх достоїнств.

натяжной потолок на кухне

Про монтаж  

Монтаж стелі з ПВХ натяжної плівки не відніме багато часу, нескладний в установці і майже безвідходний. Розглянемо детальніше цей процес.  

1. Спочатку по периметру стелі робиться гипсокартонний короб – сама натяжна конструкція розташовуватиметься в нім.  

2. По периметру коробки набивається так званий багет або що направляючі з алюмінію. На стелі закріплюється основа для лампи.

3. Залежно від вибраної стилістики можна зробити стелю не цілісною, а розбитою на різноколірні секції.

4. По периметру цих секцій можна закрити стелю дизайнерськими планками для декорації.

натяжной потолок в кухне

Особливості натяжної плівки

Натяжні стелі на кухню встановлюються досить швидко.  

Конструкція може бути змінена або доповнена залежно від використовуваних в стелі світильників. Одне з найважливіших достоїнств такої стелі – міцність і стійкість до вологи. Навіть при серйозному потопі зверху його досить просушити. Він простий у відході, практичний і екологічно безпечний.

Догляд за плівкою

натяжные потолки на кухне в Киеве
На сьогодні популярністю також користуються спеціальні поліролі. Це різні хімічні засоби, відповідні для догляду за натяжними стелями. Придбати такі поліролі ви зможете в будівельному магазині, або в звичайному магазині, у відділі побутової хімії.

Як правильно мити?


Майже всі засоби, призначені для догляду за навісними стелями, в своєму складі містять спирт. Він потрібний, щоб на поверхні стелі не з'являлося зайвих розлучень, що псують вигляд стелі.


Не забувайте, що миття стель необхідно здійснювати дуже обережно. Не старайтеся і не натискайте на панелі, інакше ви можете пошкодити глянсові поверхні стелі. Також потрібно уважно стежити за тим, щоб плівкового полотна не стосувалися тверді предмети.

натяжные потолки

Що робити при пошкодженнях?


Якщо на поверхні стелі з'явилася вибоїна або подряпина, заклейте її шматком плівки або ськотчем. У випадку якщо подряпина велика, краще викликати фахівця.


Врахуйте, що плівкове полотно капризне до перепаду температур. Зокрема, воно погано переносить холод. При досягненні в приміщенні температури повітря - 5 З плівкове полотно може порепатися і зажадати заміни.

 натяжной потолок


натяжные потолки в Киеве

УКР
РУС
ENG