Безшовні натяжні стелі та їх особливості

Як кажуть, "немає межі досконалості", світ зараз активно розвивається, у тому числі і «мир оздоблювальних матеріалів». Впроваджуються нові дизайнерські ходи, нові технології. Для того, щоб інтер'єр виглядав максимально органічно - створюються всілякі рішення для квартир, офісів, торгових центрів. Одним із флагманів індустрії є натяжні стелі. Так, так, ви не помилилися, адже саме вони першими кидаються в очі при вході в приміщення, а натяжні стелі набирають все більшої популярності у споживачів. Серед них особливим попитом користуються стелі з такого матеріалу, як ПВХ плівка, їх монтують після нагрівання приміщення. За своєю структурою вони складаються з декількох полотен скріплених між собою швами, так само існують і так звані безшовні натяжні стелі, які можуть бути шириною, 3,4 або 5 метрів.


Одним з найяскравіших представників безшовних стель є українська торгова марка Demi-Lune. Наш бренд встиг завоювати величезну популярність завдяки таким якостям як міцність і надійність. Наші стелі можуть суперничати з будь торговою маркою світу, і ні в чому не поступатимуться конкурентам, до того ж вони виділяються особливою подачею фактури, а так само якимсь шармом.

Ці натяжні стелі після монтажу набувають вигляду стаціонарної поверхні після побілки (якщо плівка матова), бувають двох забарвлень або навіть декількох.

Що стосується монтажу, то процес проходить у два етапи, спочатку по периметру стін кріпиться «багет», а потім за допомогою особливого шнура натягується поліхлорвінілова плівка.

Коли стеля придбає необхідну форму, можна обрізати стирчать шматочки полотна. В результаті ви отримуєте ідеальну поверхню, яка приховує найменші вади. До того ж торгова марка Demi-Lune дозволить вам обладнати ваш стелю будь-якими освітлювальними приладами без обмежень по потужності.

За своїми параметрами полотна бувають 3 і 5 метрів, так що якщо у вас невелика кімнатка одним полотном можна перекрити всю стелю абсолютно без швів. До того ж бренд Демі-Луне це марка якості, адже недарма виробник дає гарантію на цілих 12 років експлуатації!

УКР
РУС
ENG