О компанії

20 років на ринку натяжних стель Києва

«Демі-Луне» — українська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, виробництві та встановленні натяжних стель. Компанія пропонує ряд рішень для натяжних стель, у тому числі натяжні стелі на основі ПВХ, натяжні стелі та натяжні стелі 3D. Фірма також пропонує індивідуальний дизайн та варіанти освітлення для своєї продукції.

Demi-Lune приділяє особливу увагу якості та інноваціям з командою досвідчених професіоналів, які використовують передове обладнання та технології для забезпечення високої якості продуктів та установок. Компанія існує вже 20 років та реалізувала безліч проектів в Україні та за кордоном.

Натяжні стелі Demi-Lune (Київ)

Demi-Lune - популярна українська компанія, лідер в області виробництва та продажу французських натяжних стель. Кількість дилерів бренду Демі-Луне перевищує дві сотні.

Французька натяжна стеля в Києві

Французська натяжна стеля від виробника

Ідеальне рішення для квартири, офісу, торгового приміщення або залу. Якісні оздоблювальні матеріали (глянець, мат, сатин, тканина, перфорація) допоможуть реалізувати задумки і фантазії покупців. Переглядайте всю фотогалерею натяжних стель Demi-Lune. Більше 400-сот робіт наших фахівців мають як класичний, так і оригінальний дизайн конструкцій. Сміливо експериментуйте з видом вашої стелі, європейська ПВХ плівка спеціально для цього і призначена.

Ми запропонуємо вам більше двохсот відтінків плівок, серед яких ви обов'язково знайдете ваш улюблений колір.

Не ризикуйте з вибором сумнівних підрядників для монтажних робіт - вибирайте компанію Демі-Луне, яка чудово зарекомендувала себе за 20 років роботи. Багато наших монтажники мають 10-річний досвід встановлення натяжної стелі на найскладніших об'єктах. 12-річна гарантія від фірми - це запорука вашого спокою щодо зовнішнього вигляду стелі.

Не рідкісні випадки, коли сусіди можуть затопити квартиру зверху. Наші фахівці швидко і ефектно усувають подібні ситуації зливаючи воду.

Матеріали натяжних стель Демі-Луне


Ми використовуємо натяжні ПВХ плівки, створені на найпопулярніших європейських заводах у Німеччині і Франції. Такі бренди, як Renolit, Pongs, Alkor Drakka дозволять вам бути спокійним за екологічність матеріалів.

Переваги нашої стелі

  • Попередня підготовка стелі не потрібна
  • Використання плівки більше 12 років
  • Гарна шумоізоляція
  • Витримає до 100 літрів на квадратний метр при затопленні
  • Не підтримується процес горіння
  • Немає конденсату вологи
  • Ідеально зберігається зовнішній вигляд продукту через багато років
  • За допомогою ПВХ плівки можна виконати найскладніші конструкції
  • Недорога вартість (340 грн квадратний метр по акції)
  • Монтаж впродовж доби

Де замовити натяжну стелю?


Замовляйте французькі натяжні стелі в Києві та регіонах України. У рубриці "Контакти" представлені всі адреси і телефони дилерів компанії, які знаходяться в більшості будівельних гіпермаркетів Епіцентр.

Більшість міст України порадує вас наявністю наших дилерів, у яких ви можете замовити наші стелі з монтажем під ключ. Адресу та телефони дилерів дивіться на сторінці "Контакти". Детальніше про натяжні стелі дивіться на офіційному сайті компанії.

Отправить заявку
УКР
РУС
ENG