Дизайн

Матеріали для натяжної стелі

Матова поверхня характеризується відсутністю відблиску світла. Дуже надійний матеріал, який не вимагає особливо складного монтажу.

МатСатинову натяжну стелю має особливий мікрорельєф, створюючи ефект тканини. Поверхня відображає світлові відблиски.

СатинЛакова(глянцева) поверхня відображає весь ваш інтер'єр, її часто називають дзеркальною. Глянцеві натяжні стелі візуально збільшать площу вашої кімнати. Це найбільш популярний стельовий матеріал в Україні.

ЛакНапівпрозора тканина з внутрішнім підсвічуванням виглядає просто шикарно, при вдалому виборі кольору - це може бути своєрідним неоновим підсвічуванням над вашою головою.

НапівпрозорийПерламутрова поверхня натяжної стелі створює ефект шовкового матеріалу.

ПерламутрПВХ плівка кольору металік  - "найправильніший" матеріал для тих, хто хоче створити у себе інтер'єр стилів хай тек. Сучасний вигляд таких стель дозволить вам ідеально підібрати модерні меблі відповідних кольорів в кожну кімнату.

МеталікЗамшеві натяжні стелі(сюїде) - виглядають у вигляді оксамитової поверхні, прекрасне рішення для інтер'єру в стилі ампір, бароко, класицизм. Самий відповідний матеріал для багатих українських будинків.

СюідеПерфоровану натяжну стелю як правило використовують в приміщеннях hi-tech дизайну. Гра світла в таких приміщення просто фантастична. Спробуйте перфорацію для свого будинку і ви зрозумієте що таке справжній модерн.

Перфорація

УКР
РУС
ENG